December Quiz

De jongeren van De Koepelkerk en De Rank organiseren op vrijdag 25 november de December Quiz. De quiz wordt gehouden in De Rank en is voor alle leden van De Rank en De Koepelkerk. Het is een quiz met hele diverse vragen, van geloof tot aardrijkskunde.

Durf jij samen met je team de uitdaging aan?

Het zal tot ongeveer 22.30 uur duren, uitloop voorbehouden.

Aanmelden kan in teams (max. 6 personen) of individueel (wij zullen je dan in een geschikt team indelen) via een formulier in de PDF hieronder, per mail of een appje. Vermeld hierin met wie je in een team wilt.

Uiterlijk aanmelden voor 21 november. Opgeven kan via mail jeugd.rank.koepelkerk@gmail,com  of  app naar Rank 06-29176303 / Koepelkerk 06- 21410170.
Formulier kan ingeleverd worden in de doos bij de ingang van de kerk..

Aanvang
Afbeelding