Zingend de zomer in

Zondag 15 juli zal er weer een zangdienst zijn, waar u of jij zelf de liederen kunt opgeven! Dus heb je een lievelingslied of een lied wat je de laatste maanden zo heeft aangesproken en wil je dat met ons delen, van harte welkom!!

Dus geef deze week via mail, facebook of telefoon of zondag 8 juli via het opgavestrookje die je inlevert in de glazen Koepel, aan welk lied jij het liefst zou willen zingen en geef dan ook daarbij het liefst een motivatie.

Ik wil graag voor 10 juli uw keuze voor een lied ontvangen zodat ik nog tijd krijg om een liturgie te maken.

Hartelijke groet
ds. Anja Donker

Naam…………………………………………………..
Adres…………………………………………………..
Mijn lied is…………………………………………………..
uit de bundel………………….
Motivatie……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………