Welkom op de instuifavond Zuid Oost!

Ben je benieuwd hoe het eigenlijk gaat met de gemeenteleden uit je wijk en zou je elkaar wel weer even willen ontmoeten? Ben je geraakt door alles wat er in kerk, geloof en wereld gebeurt, ook rond jou persoonlijk en de toekomst ? Kom dan naar deze avond. Rond een thema praten we. Daarnaast is er een gezellig praatje, een hapje en een drankje. Je bent van harte welkom. En neem ook je buren mee!
Deze avond is voor wijk Zuid Oost, twijfel je of je hiertoe behoort, kijk dan even op de website van onze gemeente, www.pkn-smilde.nl

Waar: Zandmeer 16, huiskamer van fam. Van den Berg
Wanneer: woensdag 8 maart
Hoe laat: van 19.30 uur tot uiterlijk 21.30 uur

Het thema is: (wat) geloof je nog??
Ds. Anita van der Heide zal de avond leiden.
Voor koffie , thee en wat lekkers wordt gezorgd!
Iedereen uit wijk Zuid Oost is welkom, wel graag even aanmelden op: berg.pluimers@wxs.nl

Anita van der Heide en Dinanda van den Berg