Gezinsdienst: Thema onderweg naar kerst

Komende zondag (16 december) zal er weer een mooie gezinsdienst zijn. Deze dienst is voorbereid door wat ouderen en jongeren SAMEN. Dit was een verrassende leuke combinatie!!
De band ‘More Than Words’ zal ons verblijden met hun zang en muziek en zij zullen ook de samenzang begeleiden. We zingen mooie moderne opwekkingsliederen en klassieke kerstliederen komen ook aan bod. Het inhoudelijke deel is in drie stukjes gedeeld. Allereerst doet je mening er toe en wordt jouw bijdrage op prijs gesteld en wordt het verhaal uitgelegd…maar wat dat precies allemaal betekent dat hoor je zondag.

De dienst begint om 10.00 uur maar het is natuurlijk heel gezellig om elkaar van te voren te ontmoeten onder het genot van een bakkie. Dus vanaf half 10 is de koffie warm!!
VOEL JE WELKOM!!