Rond de tafel 4-5-6

Rond de tafel, een kop koffie/thee en een goed gesprek. Voor iedereen tussen de 40 en ong. 65. De twee eerste avonden smaakten naar meer, daarom nu een hartelijke uitnodiging voor een volgende Rond de tafel 4-5-6.

Als opwarmer vertellen Dinanda en Cees van den Berg over hun ervaringen op Lesbos en hun werk voor Artsen zonder Grenzen.

Er is zoveel leed ver weg, dichtbij en ook in je eigen leven kan dat zo zijn. Hoe kun je daarbinnen leven als mens van hoop? De moed kan je toch ook zomaar in de schoenen zakken. Waartoe voelen we ons geroepen en hoe komen we dat op het spoor?

 

Datum: dinsdagavond 23 april

Tijd: 20.00 u

Plaats: Zandmeer 16 bij Cees en Dinanda van den Berg

Opgave: 456ronddetafel@gmail.com

 

Een hartelijke groet van Els Bruggenkamp en Anita Akkerman
 

Aanvang
Afbeelding