laatste beperkingen vervallen per 20 februari 2022.

Naar aanleiding van de persconferentie van 15 februari jl. en het daaruit volgend advies van de PKN, mogen wij concluderen dat langzaam maar zeker de beperkende maatregelen komen te vervallen. Dit betekent dat wij alle gemeente-activiteiten weer kunnen oppakken. Maar bovendien mogen wij weer zonder beperking de kerkdiensten in de Koepelkerk bezoeken. 

De laatste versoepelingen zijn:

  • 1,5 meter afstand houden is niet meer van toepassing
  • het dragen van een mondkapje is niet meer verplicht
  • lopen in de kerk wordt niet beperkt. 

Overige landelijke maatregelen blijven uiteraard nog wel van toepassing zoals thuisblijven bij klachten etc. 
Aan deze nieuwe versoepelingen zullen we best weer moeten wennen. De Koepelkerk biedt voldoende ruimte voor wie alsnog 1,5 meter afstand op prijs stelt. Voel u vrij om een mondkapje te dragen als u zich daar prettig bij voelt.  Het vervallen van deze laatste maatregelen is onder voorbehoud van eventuele nieuwe adviezen van de PKN. Houdt u daarom voor de laatste informatie deze website in de gaten. 

We zijn blij en dankbaar dat we na lange tijd de eredienst zonder beperking mogen vieren en elkaar weer mogen ontmoeten. Voel u welkom.