De zondagmiddag wandeling, samen wandelen

Een wandelaar gaat van mens tot mens. Ook dit seizoen willen we weer een tweetal inspirerende wandelingen in de natuur organiseren. We wandelen ca 6 km. Er wordt een onderwerp voorbereidt waarover we al wandelend in steeds wisselende groepjes in gesprek gaan. Bij elke vraag wordt er een nieuw groepje gevormd.
Op deze wijze leer je meerdere personen beter kennen. Het naar elkaar luisteren tijdens het wandelen levert spontane, diepzinnige en soms ook vertrouwelijke gesprekken op. Na afloop praten we nog even na met een drankje en hapje.

De reacties na afloop van de georganiseerde wandelingen in het verleden zijn erg positief. Een mooie vorm om invulling te geven aan het samen gemeente zijn. We gaan het dit seizoen weer organiseren. Het moment moet nog worden bepaald.Houdt u voor deze activiteit het kerkblad en website in de gaten.
Hebt je nu al interesse, geef dan alvast je mailadres door aan Andre en Els Feijen. Je ontvangt dan de informatie zodra de datum van de volgende tocht bekent is.
We hopen weer op een goede deelname en inspirerende gesprekken.